Наша компанія на ринку вже більше 10 років


І це говорить про те, що мобільність, функціональність, легкість монтажу і демонтажу, а головне високу якість продукції - ось, що ми в першу чергу надаємо увазі покупців . Значна частина корпусних меблів виготовляється з матеріалів на основі деревини, хоча останнім часом досить широко використовуються скло, метал, натуральний і штучний камінь, а також різні пластики. Найдорожча корпусні меблі виконані цілком з масиву деревини: дуба, горіха, бука та інших твердих порід дерев. На всю продукцію надаємо гарантії, тому що наші меблі відповідає всім вимогам нормативних документів, які гарантують безпеку вироби. Гарантійний термін товару, а так же термін його служби обчислюється з моменту доставки вироби безпосередньо покупцеві.

У нас робота починається з безкоштовною консультацією дизайнера , який спеціально для вас розробить проект. Дизайнер враховує не тільки ваші індивідуальні побажання, смаки, особливості планування приміщення, але і ваші фінансові можливості. Все ескізи моделей проходять обов'язкову технологічну експертизу нашими фахівцями, які мають багаторічний досвід роботи, а потім відправляються в виробництво.

Ви вирішили придбати меблі в нашій компанії? Прекрасний вибір, так як ми пропонуємо скористатися такою послугою як безкоштовна установка і доставка, яка узгоджується з вами по даті і часу. Збірка меблів досить трудомісткий процес, тому надайте цю роботу нам. Збирачі виконають цю роботу відповідально, професійно і в короткі терміни, а ви будете тільки насолоджуватися отриманим результатом. & Nbsp;

Якісна і красива фурнітура створює позитивний настрій при експлуатації меблевих виробів, так як коли наша меблі надійна і якісна - ми не помічаємо такі дрібниці, як ручки, кріпильні матеріали, полкодержатели, тому не буває якісних і міцних меблевих конструкцій без гарної фурнітури.

Наша компанія більше 10 років на ринку

Зворотній зв'язок